Ab-I Hayat 6'lı Çay Seti

Ürün Kodu : 074-K-17
542,90 TL
299,73 TL

-

+

-

+

%45indirimli
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • ÜRÜN BİLGİSİ;
  Ab-I Hayat 6'lı Çay Seti Hediyehome tarafından Oryant markası adına ürünün üretimi Türkiye'de gerçekleştirilmiştir. Ürünün üretim sürecinde bazı kısımlarında el işçiliği bulunmakta olup ham madde/yarı mamül olarak Zamak kullanılmıştır.

  KARGO İÇERİĞİ;

  Oryant markasının yapmış olduğu, Ab-I Hayat 6'lı Çay Seti adlı ürünün rengi/kaplaması nikel oksit olup sunum/sergi boyutu ise 35x35x12cm'dir. Kendi özel kutusunda tarafınıza gönderilecektir. Ürün 27 parça olup ürünü 6 Adet Çay Bardağı, 6 Adet Bardak Taşıyıcı, 6 Adet Bardak Tabağı, 6 Adet Bardak Kapağı, 1 Adet Şekerlik, 1 Adet Şekerlik Kapağı, 1 Adet Otantik Tepsi oluşturmaktadır.

  ÜRÜN BAKIM/TEMİZLİK

  Ürünün zamak kısımları makinede kesinlikle yıkanmamalıdır. Zamak temizliğin de nemli bir bez kullanılarak temizlenip kuru bez ile kuru bırakılmalıdır. Zamak yapısı gereği zamanla matlaşma yapabilir. Bu gibi durumlarda pamuk yardımı ile sildiğinizde eski parlaklığına geri getirebilirsiniz. Asla ıslak veya nemli bırakmayınız.Cam kısımlarını makinede yıkayabilirsiniz. Öncelik olarak ürün temizliğinin el de yapılması daha uygundur. Nemli bir bez yardımı ile temizlenmesi gerekmektedir. Cam yüzeylerde kılcal çizikler oluşmaması için gazete vb. gibi metaryeller ile kurulamayınız veya parlatmaya çalışmayınız.33333

  ÖNEMLİ NOTLAR

  Siparişiniz aynı gün 2'den önce ise kargoya teslim edilir.Tüm gönderimler iş günü içerisinde yapılır. Ürün bakım/temizlik kısmında yer alan ürün ile ilgili bakım ve temizlik kurallarına ve kullanma talimatlarına lütfen uyunuz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.