Alambre 3'lü Servis Standı

Ürün Kodu : 96-005-1629
242,90 TL
136,29 TL

-

+

-

+

%44indirimli
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • ÜRÜN BİLGİSİ;
  Alambre 3'lü Servis Standı Hediyehome tarafından Doreline markası adına ürünün üretimi Türkiye'de gerçekleştirilmiştir. Ürünün üretim sürecinde bazı kısımlarında el işçiliği bulunmakta olup ham madde/yarı mamül olarak Porselen kullanılmıştır.

  KARGO İÇERİĞİ;

  Doreline markasının yapmış olduğu, Alambre 3'lü Servis Standı adlı ürünün rengi/kaplaması beyaz olup sunum/sergi boyutu ise 34x12x11cm'dir. Kendi özel kutusunda tarafınıza gönderilecektir. Ürün 4 parça olup ürünü 3 Adet Porselen Kase, 1 Adet Metal Taşıyıcı oluşturmaktadır.

  ÜRÜN BAKIM/TEMİZLİK

  Porselen kısımlar bulaşık makinesinde yıkanabilir. Ancak ürünlerin altın, platin gibi kaplamalarının, özel renklendirilmiş desenlerinin ve hammadde özelliklerinin uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi kalmasını sağlamak adına elde yıkanması daha uygundur.Metal yüzeylere alkol, tiner vs gibi ağır kimsayal ürünler kullanarak temizlemeyiniz. Üzerinde bulunan baskı desen vs. gibi detaylar kimyasal temizlik malzemelerinden ötürü silinecektir. Islak bir bez ile silinip, kuru bez ile kurulanmalıdır. Makine de yıkamaya uygun değildir.33333

  ÖNEMLİ NOTLAR

  Siparişiniz aynı gün 2'den önce ise kargoya teslim edilir.Tüm gönderimler iş günü içerisinde yapılır. Ürün bakım/temizlik kısmında yer alan ürün ile ilgili bakım ve temizlik kurallarına ve kullanma talimatlarına lütfen uyunuz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.