Amistad Tepsi Aynalı

Ürün Kodu : 96-011-9529-1-18
514,90 TL
289,43 TL

-

+

-

+

%44indirimli
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • ÜRÜN BİLGİSİ;
  Amistad Tepsi Aynalı Hediyehome tarafından Doreline markası adına ürünün üretimi Türkiye'de gerçekleştirilmiştir. Ürünün üretim sürecinde bazı kısımlarında el işçiliği bulunmakta olup ham madde/yarı mamül olarak Zamak kullanılmıştır.

  KARGO İÇERİĞİ;

  Doreline markasının yapmış olduğu, Amistad Tepsi Aynalı adlı ürünün rengi/kaplaması albifirin olup sunum/sergi boyutu ise 51x26x11cm'dir. Kendi özel kutusunda tarafınıza gönderilecektir. Ürün 1 parça olup ürünü 1 Adet Aynalı Tepsi oluşturmaktadır.

  ÜRÜN BAKIM/TEMİZLİK

  Ürünün zamak kısımları makinede kesinlikle yıkanmamalıdır. Zamak temizliğin de nemli bir bez kullanılarak temizlenip kuru bez ile kuru bırakılmalıdır. Zamak yapısı gereği zamanla matlaşma yapabilir. Bu gibi durumlarda pamuk yardımı ile sildiğinizde eski parlaklığına geri getirebilirsiniz. Asla ıslak veya nemli bırakmayınız.Ürünün ayna kısımlarının temizliğinde el ile nemli bez yardımı ile yapınız. Ayna yüzeylerde kılcal çizikler oluşmaması için gazete vb. gibi metaryeller ile parlatmaya çalışmayınız. Eski görüntüsünü ilk günki gibi koruması için sıvı temasından sonra kuru bırakınız.33333

  ÖNEMLİ NOTLAR

  Siparişiniz aynı gün 2'den önce ise kargoya teslim edilir.Tüm gönderimler iş günü içerisinde yapılır. Ürün bakım/temizlik kısmında yer alan ürün ile ilgili bakım ve temizlik kurallarına ve kullanma talimatlarına lütfen uyunuz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.