Burma Asorti 6'lı Kahve Su Bardağı

Ürün Kodu : 96-290-K-11
258,90 TL
130,98 TL

-

+

-

+

%49indirimli
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • ÜRÜN BİLGİSİ;
  Burma Asorti 6'lı Kahve Su Bardağı Hediyehome tarafından Doreline markası adına ürünün üretimi Türkiye'de gerçekleştirilmiştir. Ürünün üretim sürecinde bazı kısımlarında el işçiliği bulunmakta olup ham madde/yarı mamül olarak Cam kullanılmıştır.

  KARGO İÇERİĞİ;

  Doreline markasının yapmış olduğu, Burma Asorti 6'lı Kahve Su Bardağı adlı ürünün rengi/kaplaması nikel olup sunum/sergi boyutu ise 5x5x8cm'dir. Kendi özel kutusunda tarafınıza gönderilecektir. Ürün 6 parça olup ürünü 6 Adet Kahve Su Bardağı ( Asorti/Karışık Renk ) oluşturmaktadır.

  ÜRÜN BAKIM/TEMİZLİK

  Cam kısımlarını makinede yıkayabilirsiniz. Öncelik olarak ürün temizliğinin el de yapılması daha uygundur. Nemli bir bez yardımı ile temizlenmesi gerekmektedir. Cam yüzeylerde kılcal çizikler oluşmaması için gazete vb. gibi metaryeller ile kurulamayınız veya parlatmaya çalışmayınız.2222233333

  ÖNEMLİ NOTLAR

  Siparişiniz aynı gün 2'den önce ise kargoya teslim edilir.Tüm gönderimler iş günü içerisinde yapılır. Ürün bakım/temizlik kısmında yer alan ürün ile ilgili bakım ve temizlik kurallarına ve kullanma talimatlarına lütfen uyunuz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.