Karen Banyo Seti

Ürün Kodu : 96-009-4405-3
219,90 TL
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • ÜRÜN BİLGİSİ;
  Karen Banyo Seti adlı ürünün Hediyehome tarafından Doreline markası için ÇİN'den ithal edilmiştir. Üretim sürecinde bazı kısımlarında %100 el işçiliği bulunmakta olup ham madde/yarı mamül olarak Akrilik,Plastik,#yok# kullanılmıştır.

  KARGO İÇERİĞİ;

  Doreline markasının ürünü olan Karen Banyo Seti'ın rengi/kaplaması yeşil'dir.Ürünün sunum/sergi boyutu ise 30x30x14 cm'dir. Kendi özel kutusunda tarafınıza gönderilecek olan ürün 4 parçadan oluşmaktadır.

  PARÇA/PARÇALAR;
  1 Adet El Sabunluğu, 1 Adet Fırçalık, 1 Adet Sıvı Sabunluk, 1 Adet Macunluk

  ÜRÜN BAKIMI

  Akrilik ve Plakstikler cam gibi şık görünür. Ancak kırılma karşısında cam gibi olmadığı için banyonuzda/mutfağnızda vs. insan sağlığına tehdit oluşturmaz. Elde yıkanması daha uygundur. Temizliğinde bulaşık makinesi tercih edilmemelidir.Akrilik ve Plakstikler cam gibi şık görünür. Ancak kırılma karşısında cam gibi olmadığı için banyonuzda/mutfağnızda vs. insan sağlığına tehdit oluşturmaz. Elde yıkanması daha uygundur. Temizliğinde bulaşık makinesi tercih edilmemelidir.0

  NOTLAR

  Siparişleriniz, saat 2'den önce ise aynı gün kargoya verilir. Saat 2'den sonra verdiğiniz siparişler ertesi gün kargoya teslim edilir.

  AÇIKLAMA HTML

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.