Marbella Büyük Boy Oval Dekoratif Obje

Ürün Kodu : 96-012-1009
511,90 TL
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • ÜRÜN BİLGİSİ;
  Marbella Büyük Boy Oval Dekoratif Obje adlı ürünün Hediyehome tarafından Doreline markası için ÇİN'den ithal edilmiştir. Üretim sürecinde bazı kısımlarında %100 el işçiliği bulunmakta olup ham madde/yarı mamül olarak Cam,Metal,#yok# kullanılmıştır.

  KARGO İÇERİĞİ;

  Doreline markasının ürünü olan Marbella Büyük Boy Oval Dekoratif Obje'ın rengi/kaplaması karışık - çok renkli'dir.Ürünün sunum/sergi boyutu ise 11x48x50 cm'dir. Kendi özel kutusunda tarafınıza gönderilecek olan ürün 2 parçadan oluşmaktadır.

  PARÇA/PARÇALAR;
  1 Adet Renkli Cam Dekoratif Obje, 1 Adet Metal Obje Taşıyıcı

  ÜRÜN BAKIMI

  Cam kısımlarını makinede yıkayabilirsiniz. Öncelik olarak ürün temizliğinin el de yapılması daha uygundur. Nemli bir bez yardımı ile temizlenmesi gerekmektedir. Cam yüzeylerde kılcal çizikler oluşmaması için gazete vb. gibi metaryeller ile kurulamayınız veya parlatmaya çalışmayınız. Metal yüzeylere alkol, tiner vs gibi ağır kimsayal ürünler kullanarak temizlemeyiniz. Üzerinde bulunan baskı desen vs. gibi detaylar kimyasal temizlik malzemelerinden ötürü silinecektir. Islak bir bez ile silinip, kuru bez ile kurulanmalıdır. Makine de yıkamaya uygun değildir.0

  NOTLAR

  Siparişleriniz, saat 2'den önce ise aynı gün kargoya verilir. Saat 2'den sonra verdiğiniz siparişler ertesi gün kargoya teslim edilir.

  AÇIKLAMA HTML

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.