Karen 6 Parça Akrilik Banyo Seti

Ürün Kodu : 96-009-4405-KA
990,90 TL
495,12 TL

-

+

-

+

%50indirimli
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • ÜRÜN BİLGİSİ;
  Karen 6 Parça Akrilik Banyo Seti Hediyehome tarafından Doreline markası adına ürünün üretimi Türkiye'de gerçekleştirilmiştir. Ürünün üretim sürecinde bazı kısımlarında el işçiliği bulunmakta olup ham madde/yarı mamül olarak Akrilik kullanılmıştır.

  KARGO İÇERİĞİ;

  Doreline markasının yapmış olduğu, Karen 6 Parça Akrilik Banyo Seti adlı ürünün rengi/kaplaması yeşil olup Kendi özel kutusunda tarafınıza gönderilecektir. Ürün 7 parça olup ürünü 1 Adet El Sabunluğu, 1 Adet Fırçalık, 1 Adet Sıvı Sabunluk, 1 Adet Macunluk, 1 Adet Çöp Kovası, 1 Adet Tuvalet Fırçası, 1 Adet Fırça Kabı oluşturmaktadır.

  ÜRÜN BAKIM/TEMİZLİK

  Akrilik ve Plakstikler cam gibi şık görünür. Ancak kırılma karşısında cam gibi olmadığı için banyonuzda/mutfağnızda vs. insan sağlığına tehdit oluşturmaz. Elde yıkanması daha uygundur. Temizliğinde bulaşık makinesi tercih edilmemelidir.Akrilik ve Plakstikler cam gibi şık görünür. Ancak kırılma karşısında cam gibi olmadığı için banyonuzda/mutfağnızda vs. insan sağlığına tehdit oluşturmaz. Elde yıkanması daha uygundur. Temizliğinde bulaşık makinesi tercih edilmemelidir.33333

  ÖNEMLİ NOTLAR

  Siparişiniz aynı gün 2'den önce ise kargoya teslim edilir.Tüm gönderimler iş günü içerisinde yapılır. Ürün bakım/temizlik kısmında yer alan ürün ile ilgili bakım ve temizlik kurallarına ve kullanma talimatlarına lütfen uyunuz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.