Beyzade 6'lı Çay Seti Kutulu

Ürün Kodu : 159-K-11
161,90 TL
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • ÜRÜN BİLGİSİ;
  Beyzade 6'lı Çay Seti Kutulu adlı ürünün üretimi Hediyehome tarafından Türkiye'de Oryant markası için üretilmiştir. Üretim sürecinde bazı kısımlarında %100 el işçiliği bulunmakta olup ham madde/yarı mamül olarak Zamak,Ayna,#yok# kullanılmıştır.

  KARGO İÇERİĞİ;

  Oryant markasının ürünü olan Beyzade 6'lı Çay Seti Kutulu'ın rengi/kaplaması nikel'dir.Ürünün sunum/sergi boyutu ise 10x10x11 cm'dir. Kendi özel kutusunda tarafınıza gönderilecek olan ürün 18 parçadan oluşmaktadır.

  PARÇA/PARÇALAR;
  6 Adet Çay Bardağı, 6 Adet Çay Tabağı, 6 Adet Bardak Taşıyıcı

  ÜRÜN BAKIMI

  Ürünün zamak kısımları makinede kesinlikle yıkanmamalıdır. Zamak temizliğin de nemli bir bez kullanılarak temizlenip kuru bez ile kuru bırakılmalıdır. Zamak yapısı gereği zamanla matlaşma yapabilir. Bu gibi durumlarda pamuk yardımı ile sildiğinizde eski parlaklığına geri getirebilirsiniz. Asla ıslak veya nemli bırakmayınız. Cam kısımlarını makinede yıkayabilirsiniz. Öncelik olarak ürün temizliğinin el de yapılması daha uygundur. Nemli bir bez yardımı ile temizlenmesi gerekmektedir. Cam yüzeylerde kılcal çizikler oluşmaması için gazete vb. gibi metaryeller ile kurulamayınız veya parlatmaya çalışmayınız.0

  NOTLAR

  Siparişleriniz, saat 2'den önce ise aynı gün kargoya verilir. Saat 2'den sonra verdiğiniz siparişler ertesi gün kargoya teslim edilir.

  AÇIKLAMA HTML

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.