Sena Osmanlı Orta Boy Kapaklı Şekerlik

Ürün Kodu : 130-11
52,68 TL
43,90 TL

-

+

-

+

%17indirimli
Planlanan Teslimat
:
25.02.2019
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • ÜRÜN HAKKINDA
  Osmanlı Orta Boy Kapaklı Şekerlik Sena markası tarafından üretimi Türkiyede yapılmıştır. Üretimi sürecinde ham madde veya yarı mamül olarak Zamak, kullanılmıştır. Ürünün bazı kısımları son teknoloji makine kullanılarak yapılmış olsa da bazı kısımlarında tamamen %100 el işçiliği vardır.

  KARGO İÇERİĞİ
  Resimde bulunan Osmanlı Orta Boy Kapaklı Şekerlik adlı ürünün rengi nikel olup sergi/sunum boyutu 15x15x17 cm'dir. sağlam ambalajlanıp tarafınıza gönderilecek olan ürünün kargo içeriğinde 2 parçadan oluşan 1 Adet Şekerlik 1 Adet Şekerlik Kapağı bulunmaktadır.

  ÜRÜNÜN BAKIMI
  Üründeki el işçiliği, kaplama, boya, yüzey ve ham maddenin zarar görmemesi ve ürünün daha fazla ömrü olması için kesinlikle herhangi bir makinede yıkanmamalıdır. Sıvı temasından sonra "KESİNLİKLE" kuru bez ile kurulanmalı ıslak veya nemli bırakılmamalıdır.Üretiminde ham madde olarak zamak kullanılan bu üründe zamak olan kısımları su yada hava ile temasından dolayı zamanla matlaşma yapabilirler. Böyle durumlarda ürünü nemli bir bez veya pamuk yardımıyla temizlediğiniz de ürünü eski parlaklığına getirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.