Ab-I Hayat 6'lı Çay Takımı İnci Taşlı

Ürün Kodu : 95-074-İNCİ-11
842,84 TL
732,90 TL

-

+

-

+

%13indirimli
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • ÜRÜN BİLGİSİ;
  Ab-I Hayat 6'lı Çay Takımı İnci Taşlı adlı ürünün üretimi Hediyehome tarafından Türkiye'de Sena markası için üretilmiştir. Üretim sürecinde bazı kısımlarında %100 el işçiliği bulunmakta olup ham madde/yarı mamül olarak Zamak,Cam,Taş kullanılmıştır.

  KARGO İÇERİĞİ;

  Sena markasının ürünü olan Ab-I Hayat 6'lı Çay Takımı İnci Taşlı'ın rengi/kaplaması nikel'dir.Ürünün sunum/sergi boyutu ise 0x0x0 cm'dir. Sağlam ambalajlı tarafınıza gönderilecek olan ürün 27 parçadan oluşmaktadır.

  PARÇA/PARÇALAR;
  6 Adet Çay Bardağı, 6 Adet Bardak Kapağı, 6 Adet Bardak Taşıyıcı, 6 adet Çay Tabağı, 1 Adet Otantik Tepsi, 1 Adet Şekerlik, 1 Adet Şekerlik Kapağı

  ÜRÜN BAKIMI

  Ürünün zamak kısımları makinede kesinlikle yıkanmamalıdır. Zamak temizliğin de nemli bir bez kullanılarak temizlenip kuru bez ile kuru bırakılmalıdır. Zamak yapısı gereği zamanla matlaşma yapabilir. Bu gibi durumlarda pamuk yardımı ile sildiğinizde eski parlaklığına geri getirebilirsiniz. Asla ıslak veya nemli bırakmayınız. Cam kısımlarını makinede yıkayabilirsiniz. Öncelik olarak ürün temizliğinin el de yapılması daha uygundur. Nemli bir bez yardımı ile temizlenmesi gerekmektedir. Cam yüzeylerde kılcal çizikler oluşmaması için gazete vb. gibi metaryeller ile kurulamayınız veya parlatmaya çalışmayınız. Plastik taşlar sıcak su ile temasında yapıştırıcı maddenin çözülme ihtimali yüksektir. Bundan dolayı kesinlikle sıcak su ile veya makine de yıkanmamalıdır.

  NOTLAR

  Siparişleriniz, saat 2'den önce ise aynı gün kargoya verilir. Saat 2'den sonra verdiğiniz siparişler ertesi gün kargoya teslim edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.