Taşlı Kaşık Kırmızı 12'li

Ürün Kodu : 032-11-K
93,90 TL
50,26 TL

-

+

-

+

%46indirimli
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • ÜRÜN BİLGİSİ;
  Taşlı Kaşık Kırmızı 12'li Hediyehome tarafından Oryant markası adına ürünün üretimi Türkiye'de gerçekleştirilmiştir. Ürünün üretim sürecinde bazı kısımlarında el işçiliği bulunmakta olup ham madde/yarı mamül olarak Zamak kullanılmıştır.

  KARGO İÇERİĞİ;

  Oryant markasının yapmış olduğu, Taşlı Kaşık Kırmızı 12'li adlı ürünün rengi/kaplaması nikel olup sunum/sergi boyutu ise 3x9x2cm'dir. Sağlam ambalajlında tarafınıza gönderilecektir. Ürün 12 parça olup ürünü Otantik Taşlı Kaşık 12 Adet oluşturmaktadır.

  ÜRÜN BAKIM/TEMİZLİK

  Ürünün zamak kısımları makinede kesinlikle yıkanmamalıdır. Zamak temizliğin de nemli bir bez kullanılarak temizlenip kuru bez ile kuru bırakılmalıdır. Zamak yapısı gereği zamanla matlaşma yapabilir. Bu gibi durumlarda pamuk yardımı ile sildiğinizde eski parlaklığına geri getirebilirsiniz. Asla ıslak veya nemli bırakmayınız.Plastik taşlar sıcak su ile temasında yapıştırıcı maddenin çözülme ihtimali yüksektir. Bundan dolayı kesinlikle sıcak su ile veya makine de yıkanmamalıdır.33333

  ÖNEMLİ NOTLAR

  Siparişiniz aynı gün 2'den önce ise kargoya teslim edilir.Tüm gönderimler iş günü içerisinde yapılır. Ürün bakım/temizlik kısmında yer alan ürün ile ilgili bakım ve temizlik kurallarına ve kullanma talimatlarına lütfen uyunuz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.